Uczucie wrzenia krwi w nogach

Mam dziwne uczucie w nogach... czuje jakby wrzała mi krew, jakby cos sie z nimi dzialo od kolan do stóp. Czuje tak juz od dwoch tygodni. Czy moga to byc objawy przed jakimis zatorami w zylach?

Niestety za mało danych, aby konkretnie odpowiedzieć. Po pierwsze, czy nie było jakiegoś urazu?, czy też samoistnie? od kiedy to trwa?, jaki wiek chorego?, jaka temperatura stóp (obniżona czy podwyższona?). Takich pytań jest dużo więcej… Wskazana wizyta u lekarza nawet rodzinnego, aby pokierował dalszą diagnostyką.