Uczucie zdrętwiałego brzucha po abdominoplastyce

Witam Chciałam się zapytać jak długo po pełnej abdominoplastyce będzie utrzymywać się uczucie zdrętwiałego brzucha,oraz wrażenie jakby za dużo było wyciętej skóry? Dodam,że miałam zrzyte mięśnie brzucha,które przez nie mam wrażenie napięcia brzucha Z góry dziękuję za odpowiedz

Witam,

Zdrętwienie w obrębie miejsca operowanego jest normalne. Wynika to z przecięcia nerwów skórnych. Sytuacja ta poprawi się p[o kilku miesiącach 6 do roku.

Pozdrawiam

Marek Paul