Umiarkowane zmiany zwyrodnieniowe trzonów C4 i C5

Jakie schorzenia kwalifikują się do starania się o grupę inwalidzką.W lutym br w tomografii komputerowej stwierdzono zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej,umiarkowane zmiany zwyrodnieniowe trzonów C4iC5,drobne tylne przepukliny krążków m-k C5/6/7.Nieznaczna deformacja zarysu w okolicy wierzchołka kości krzyżowej i na granicy krzyżowo-guzicznej,sugerująca przebyty w przeszłości uraz.Przeszłam operację usunięcia macicy.Mam wrzodu na dwunastnicy,-leczę się na jaskrę.Puchną mi nogi.

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadz aby powyzsze choroby mogly kwalifikowac do grupy inwalidzkiej.