Upławy, schodzący nabłonek ze sromu

Od prawie 4 lat cierpie na niezidentyfikowane uplawy (biala maz), schodzi mi skora/nablonek ze sromu i pochwy. cytologie, usg, wymazy i testy na choroby weneryczne czyste. cytolitic vaginosis tez raczej odpada, bo po kuracji wodoroweglanem sodu tylko sie pogorszylo. ostatnio miewam wysokie goroczki (39C) utrzymujace sie okolo tydzien. z mezem (razem prawie 10 lat) seksu i tak nie ma bo wydzielina nie daje zadnego poslizgu i daje to ogromny dyskomfort i bol. lubrykanty nic nie daja. pomocy...

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania niewiele mogę poradzić. Proszę ponownie udać się do ginekologa, co do stosowania lubrykantów być może seksuolog by bardziej pomógł.