Uporczywe swędzenie w okolicy ramion i przedramion

Witam, od dwoch lat dolega mi uporczywe swędzenie w okolicy ramion i przedramion, powtarza się ono okresowo, raz się nasila, raz słabnie, raz zanika na jakiś czas.Obecnie najsilniej zlokalizowane jest na prawym ramieniu.Mam tez problemy z układem pokarmowym (drobne kamyki w woreczku zolciowym) . Pasożytów nie stwierdzono,co moze być tego przyczyną? Próbowałam stosować maść "elokom przepisana mi przez lekarza rodzinnego ale nic nie pomogło.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.