USG piersi i zmiana mogącą odpowiadać torbieli
zrobiłam usg piersi. w piersi prawej w kwadrantach zewnętrznych w okolicy przysutkowej uwidoczniono zmianę bezechową o śr. 7mm mogącą odpowiadać torbieli o gęstej zawartości. Co to znaczy i co ja teraz mam zrobić. a niedawno wykryto guzka złośliwego u mojej mamy.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Objawy przedwczesnej menopauzy
Witam! Zmiany o charakterze torbieli są łagodne i zazwyczaj pojawiają się jako skutek zaburzeń hormonalnych. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego który wdroży odpowiednie postępowanie.