Usunięcie ósemki podczas noszenia aparatu - czy istnieje ryzyko utraty efektów leczenia?

Czy usunięcie ósemki rosnącej poziomo w trakcie noszenia stałego aparatu retencyjnego nosi za sobą ryzyko utraty efektu leczenia ortodontycznego? Aparat nosiłam długo więc nie chciałabym stracić efektu jaki osiągnęłam, a z którego jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl