Czy normalne jest, że po ściągnięciu aparatu retencyjnego zęby się krzywią?

Witam. Ściągnęłam aparat tydzień temu, czekam na kolejny aparat retencyjny w postaci nakładek na noc. W przeciągu tego tygodnia zauważyłam że moje żeby zaczynają się znów krzywic:( to normalne czy powinnam zgłosić się do lekarza jak najszybciej??

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl