Usuwanie czwórki a most kompozytowy

Witam, będę miał usuwaną górną prawą czwórkę, od kilka lat nie mam tez szóstki z tej strony. Moje pytanie brzmi czy te ubytki mogę uzupełnić mostem kompozytowym na włóknach szklanych ( czy piątka może być " oparciem dla obu tych zębów ? ) Zdaje sobie sprawę, że najlepszym rozwiązaniem sa implanty ale jestem studentka i obecnie mnie na nie nie stać ( chciała bym założyć w to miejsce implanty za kilka lat jak już bee miała pieniążki). Po jakim czasie od usunięcia 4-ki moge te mosty założyć ?

Witam serdecznie.
Most kompozytowy jest dobrym rozwiazaniem jako uzupelnienie tymczasowe, jezeli planuje Pan odbudowac brakujaca czworke, natomiast pozostaje jeszcze problem brakujace szostki. Proponowalbym odbudowe obudwu zebow z wykorzystaniem protezy elastycznej do czasu zgromadzenia srodkow na leczenie implantologiczne.
Pozdrawiam