Usuwanie nadżerek a przyjęcie tabletki wczesnosporonnej

Miesiąc temu miałam laserowe usuwanie nadżerki. Po wizycie u ginekologia stwierdził, że trzeba zrobić drugą turę. Tego samego dnia uprawiałam seks, ale nie wzięłam tabletki (1 tydzień) więc na wszelki wypadek wzięłam tabletkę 72h. Jestem umówiona z lekarzem na waporyzację i cytologię na 27 maja i chciałabym wiedzieć czy nie ma przeciwwskazań żeby po takiej tabletce przejść zabieg?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowne badanie ginekologiczne aby móc określić odpowiedź na Pani pytanie. Sądzę, że nie powinno być przeciwwskazań aczkolwiek koniecznie proszę poinformować swojego lekarza o przyjętej tabletce 72h.