Utrata 10 kg w 2 tygodnie bez powodu i zauważenie guzka na łopatce

witam , mam 21 lat i ostatnio schudłem w 2 tyg prawie 10 kg bez wyraźnego powodu . mam zamiar iśc do lekarza , jednak zauwazyłem na jednymz żeber guzka jak i na łopatce co to moze byc ? dodam , ze jem normalnie mimo to ciągle chudne .. Nie ukrywam , ze sie boje , jestem młody i nie chciał bym by było to coś złego . Prosze o pomoc .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez wykonania badań laboratoryjnych, obrazowych i badania lekarskiego bardzo ciężko ocenić. Zalecam wizytę u lekarza. Pozdrawiam