Utrata masy ciała z powodu biegunek

w ciągu miesiąca ubyło 3 kg z powodu ciągłych biegunek /moja waga przed to 50kg/ Ratowałam się stoperanem i węglem ale niewiele to pomagało .Mam też cały czas zgagę niezależnie co zjem. odbija mi się drożdżami , zgniłymi jajami. Zrobiłam badanie amylazy w surowicy krwi i wynosi 386 ALT 55 AST-49 Fe 20 Hb 11 inne wyniki bez zmian tj mocznik kreatyn. mocz TSH .Po miesiącu biegunki ustały od 3 dni ale nie wiem co już jeść bo zgaga jest.Robiłam kolonoskopię i jest ok co robić

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy i wyniki badań mogą sugerować chorobę trzustki. Konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.