Utrata ochoty na odbycie stosunku u 50-letniego męża

Witam jesteśmy małżeństwem z 28 letnim stażem nasze małżeństwo układało się dobrze w życiu codziennym jak i we współżycia od ponad roku zaczęły się problemy z sensem a raczej zaangażowaniem meza w lozku oczywiście zdajemy sobie sprawę że mamy po 50 lat mąż przeszedł zapalenie jądra brał leki był co spowodowało problem z erekcja byliśmy u seksuologa jakoś pokonaliśmy problem ale trochę niepokol mnie utrata przez męża ochoty na odbycie stosunku dąży głównie do sexu oralnego

Dzień dobry!

Pojawiające się problemy z erekcją, świadomość zmian zachodzących w ciele itp. mogą powodować u męża obawy, stres, niepokój przed (w jego opinii) niepowodzeniem seksualnym, co może być powodem unikania stosunków. Zachęcam do osobistej konsultacji z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!