Utrata wagi i ból odbytu

Często mocz parcie na mocz stolec świad i ból odbytu utrata 20kg wagi antibiogram zrobiony były bakterie antyb pomogło znowu wróciło ból nerek napady gorąca tarczyca wporzadku gastroskopia kolonoskopia rezonans magnetyczny wporzadku brak energii szybko się mecze bolą mnie mięśnie mogę spać po 12godzin nie wiem co robić zero energii co zbadać co robić wszyscy twierdzą że to psychika ale tabletki od psychiatry nie działają liczne gazy czuje się jakbym był stary a mam 21lat co zbadać jestem zdes

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli leki zalecone przez lekarza psychiatrę nie przynoszą poprawy, są dwie możliwości. 1. Konieczna jest ponowna diagnostyka pod okiem specjalisty urologa oraz gastrologa. 2. Konieczna jest modyfikacja farmakoterapii.