Utrata wagi i silny ból pleców po operacji pęcherzyka żółciowego

Dzień dobry!Pani doktor Moja mama przeszla operacje pęcherzyka żołciowego 3 tyg temu ma ozt teraz jest w domu ale nadal chudnie (15kg)nie chce jesc i bola Ja plecy!Ciągle je bierze tab przeciwbólowe co robic gdzie sie z nia udac bo widze ze nie ma ochoty do życia !Lekarz operujacy mowil ze to jeszcze potrwa ale jak dlugo?Prosze o szybka odpowiedz Pani doktor z góry dziękuję!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani udać się z mamą na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.