Uzależnienie matki od córki

JESTEM TA CORKA CO MATKA RZUCA PRZEDMIOTAMI JAK SIE OD NIEJ UWOLNIC OD JEJ KONTROLI GDZIE BYLAS Z KIM A JA MAM 36 LAT I MAM TEGO DOSYC.WYNAJME DEDEKTYWA JAK BEDE MIALA KASE GDZIE JA CHODZE I Z KIM CHORE TO JEST PSYCHICZNE

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Dzien dobry, czy stoi cos na przeszkodzie , zeby poszla Pani do pracy i wyprowadzila sie na stancje? To chyba najprostrze wyjscie inaczej nic sie nie zmieni.
Pozdrawiam!

Witam Panią
z tego co Pani pisze to nie życzy sobie Pani kontroli z strony swojej matki, rozumiem to. Może lepiej zamiast wydawać "kasę" na detektywa to przyjść na konsultację do gabinetu gdzie będzie Pani mogła o tym porozmawiać i zastanowić się dlaczego tak Pani się czuje w relacji z matką i co można na ten moment zrobić.
pozdrawiam
Anna Suligowska