Obsesja matki na punkcie córki

powiem tak moja kobieta ma 23 lata i jej mama myli milosc z zaborczoscia xhroni corke przedemna a zawsze bylysmy szczesliwe jej mama zawsze chisterie podnosila mysle ze mama jej tak mozg jak ona sama mowi wyprala ze ona juz rady nie daje matka tak kocha corke ze wpaja jej Ze tylko z nia da rade a corka sie boi i godzi sie na pobyt w szpitalu matka ma obsesje na punkcie corki nie dopuszcza do niej nikogo co moge zrobic aby ona zgodzila sie na badanie i zeby corka jej wyzrowiala

Jeśli partnerka nie jest ubezwłasnowolniona to może podejmować sama decyzje dotyczące Jej zdrowia i przebiegu leczenia. Rozumiem, że z jakiegoś powodu jest pod silnym wpływem matki i "nie słyszy" Pani. Może warto porozmawiać z Partnerką o sytuacji, że Pani czuje się nie ważna i wykluczana ze związku. Sytuacja opisana przez Panią wygląda tak, jak by relacja z matką wykluczała jednocześnie relację partnerską, a przecież nie musi tak być. Proponuję konsultację partnerską z terapeutą. Życzę powodzenia w rozmowach.

Dzień Dobry Panu,

Proszę sygnalizować Pana Partnerce, że może na Pana liczyć, że Ją Pan wspiera, jest obecny i zależy Panu na Niej i jest dla Pana ważna i kochana.

Proszę zasugerować podjęcie terapii, może nawet partnerskiej?

Życzę żeby się Wam udało,
Irena Mielnik-Madej