Oddawanie renty po ojcu matce

Witam;) mam problem taki, ze dostaje rente po zmarłym ojcu z KRUSU i sie wyprowadziłam do swojego nazeczonego i tą rente zabrałam i na konto mi ja przelewaja, a wczesniej jeszcze jak mieszkalam z mama to jej dawalam na utrzymanie i oplaty, i po wyprowadzce mama oznajmiła ze jak wezme ta cala rente to sie mnie wyrzeknie, ze na wesele nie przyjdzie, ze nie bedzie miala corki its oraz ze ona musi z czegos zyc, a wdomu jest pozostale rodzenstwo pelnoletnie, i co mam zrobic oddaj jej te pieniadze ?

Aleksander Ropielewski

Decyzja należy do Pani. Należy dbać o relacje z rodziną, a z drugiej strony nie mogą one się opierać jedynie na materialnych wartościach.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

to nie jest pytanie z dziedziny medycyny. Na tym portalu lekarza odpowiadają tylko na takie pytania.

Pozdrawiam.