Uzależnienie od alkoholu u 33-latki

Czuję że potrzebuje pomocy wszyscy na mnie liczą myślę i działam za wszystkich w domu ale ciągnie mnie do alkoholu ostatnio wypilam 7 piw przez cały dzień funkcjonujących prawie zwyczajnie widzę kłopot ale nie wiem co robić dziś kupiłam sobie wino tłumacząc że tak będzie lepiej

Witam Panią. Z Pani krótkiego opisu wnioskuję, że alkohol staje się w Pani życiu "lekiem" bez którego trudno się obejść. Prawdopodobnie tryb Pani życia (presja, kiedy inni na Panią liczą i trzeba ich wyręczać) powoduje, że alkohol przynosi ulgę, odprężenie a przynajmniej redukuje nieprzyjemne uczucia. Proszę uważać! Alkohol może stać się w ten sposób regulatorem Pani bilansu emocjonalnego. Od wielu lat lecznictwo specjalizujące się w terapii uzależnienia od alkoholu nie jest objęte rejonizacją a osoba ubezpieczona może skorzystać z bezpłatnej pomocy. Zachęcam Panią do wybrania poradni leczenia uzależnienia od alkoholu i udania się tam na wizytę. Nie musi ona od razu oznaczać, że jest Pani osobą uzależnioną. Jestem przekonany, że potrzebuje Pani spotkania ze specjalistą, który zdiagnozuje Pani kontakt z alkoholem. Może być również pomocny w wypracowaniu sposobów redukowania stresu bez alkoholu. Proszę umówić się na taką wizytę jak najszybciej by problem z alkoholem nie pogłębił się. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/