Uzależnienie od amfetaminy a jej wpływ na organizm

Czy organizm jest w stanie "przyswoic" sie do amfetaminy zazywanej codziennie przez 17lat nieprzerwalie (tylko 7dni~na 17lat bez zazycia )i jakie zmiany chorobowe powoduje

Jeżeli dana osoba tak wiele lat nadużywa amfetaminy, może się to fatalnie skończyć, dochodzi do uszkodzenia wielu układów w organizmie człowieka , w tym układzie nerwowym, sercowym i.in, proszę pamiętać, że uzależnienie to choroba, której jedna z cech jest jej śmiertelność-radzę zgłosić się do lekarza psychiatry, bądź specjalisty psychoterapii uzależnienia.Pozdrawiam.