Uzależnienie od filmów pornograficznych u partnera

moje pytanie do lekarza seksuologa , mój narzeczony nałogowo ogląda filmy pornograficzne ,ogląda sie przy mnie na inne atrakcyjne kobiety ,mowiac onich niewybrednie ,ale ostatnio natrafilam w jego komputerze ze ogląda portale towarzyskie usług seksualnych innych kobiet . twierdzi że sie znimi niespotyka ale ja mu niewierze jak mam byc znim dalej ozenic się ,nieufam mu twierdzi ze tylko ogląda ale znam go jego nature caly czas gdzies wyjazdy ma pieniadze na to , nawet wiem ze próbowal pisac

Jak sie nie rozwiąże problemów w okresie narzeczeńskim, to po ślubie będzie dużo trudniej. A życie jest tylko jedno...
Warto myśleć też o sobie, chronić siebie...
Zachęcam do wizyty "solo" u psychologa, jeśli Partner odmówi wizyty z Pania.
Pozdrawiam.