Uzależnienie od leku nasennego Nasen

witam od kilku lat zażywam na spanie lek o nazwie ,,nasen'' jestem coraz bardziej znerwicowana i zagubiona lek działa coraz słabiej więc muszę brać coraz większe dawki co dalej robić !!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Przy długotrwałym przyjmowaniu leku zolpidem (Nasen) rzeczywiście mogą wystąpić objawy tolerancji - czyli konieczność zwiększania dawki w celu uzyskania dobrego efektu nasennego. W opisywanej przez panią sytuacji proponuję zgłosić się do lekarza psychiatry w celu pełnego badania i ustalenia bezpieczniejszego i skuteczniejszego leczenia, które nie grozi wystąpieniem zjawiska tolerancji i uzależnieniem.