Uzależnienie od marihuany 52-latka

mam 52 lata,palę konopie ... z przerwami od 1976 .roku,wiem że jestem uzależniony i chory.mam rodzinę,wiem że każdy kto mnie zna to wie co ja robię.ja się nie przyznaje .szukam pomocy,nie wiem co mam robić,ośrodki pomagają do lat 30.proszę o poradę

Widać, że ta marihuana jest Panu wierną towarzyszką życia, a to znaczy, że jest dla Pana ważna. Proszę sprawdzić ośrodki Monar, placówki leczenia uzależnień. Nie chce mi się wierzyć, że przyjmują tam osoby do 30 r.ż.

Witam. Pierwsze słyszę, że ośrodki pomagają do lat 30tu. Prosze szukać dalej do skutku. Pomyślałam też o tym jak bardzo pomocny byłby Pan dla tych młodych ludzi, którzy palą maruhuanę i sądzą, że się od niej nie uzależnią.
Magdalena Brabec