Uzależnienie od marihuany u 22-latka

Witam. w skrócie mowiąc mam kłopoty z marihuana,mam 22 lata od 5 lat moje życie obróciło sie o 180 stopni,niestety zamiast szukać pomocy paliłem wiecej i częściej. Teraz czuje ze juz nie jestem tym kim byłem i kim chce być. niestety problemy w domu i ciągłe zwalanie winy na mnie już całkiem mnie zdołowało. co robić aby isć tą drogą o której marzymy,a nie tą od ktorej jesteśmy uzależniony.Pozdrawiam.

Witam .:)
Każdą sytuację w życiu można odbudować , tak by odnaleźć właściwą drogę, która będzie pozwalała na realizowanie swoich marzeń, pragnień i tęsknot. Ważne jest jednak czy obecną sytuację obróci Pan w siłę a wówczas będzie mógł siebie rozwijać i wędrować przez życie z radością i poczuciem spełnienia . Czy też obróci sytuację w słabość i pomału będzie Pan umierał za życia . Myślę, jednak, że niezwłocznie musi Pan skorzystać z pomocy terapeutów. ! Oni pomogą Panu opowiedzieć sobie na pytanie dlaczego stał się Pan "niewolnikiem" narkotyków. Życzę powodzenia Marzena Zięba