Uzależnienie od masturbacji u 19-latka

Witam, Jestem 19 latkiem i Mam taki problem jestem uzalezniony od masturbacji, masturbuje sie od 7 roku zycia, kiedy znalazlem dziewczyne to nie potrafi mnie zaspokoic. Gdy robie to sam ze soba pojawia sie wytrysk, kiedy jednak ona mi wytrysku nie ma. Udalo mi sie wytrzymac bez samogwaltu tydzien i mysle ze uda sie dluzej. Mam ważne jak dla mnie pytanie: Czy jezeli ogranicze sie calkiem z masturbacja to dziewczyna bedzie w stanie mnie doprowadzic do wytrysku i ile to moze potrwac?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Seks w starszym wieku

Przestawianie się organizmu z aktywności autoerotycznej na kontakty z partnerką to proces rozciągnięty w czasie. Należy unikać masturbacji, jeśli podjęło się aktywność heteroseksualną.
Z czasem ejakulacja pojawia się, trwa to nawet kilka miesięcy.
Jeśli problem się utrzymuje, to lekarz seksuolog po analizie sytuacji zaleci stosowne postępowanie, potrzebna wtedy jest wizyta w gabinecie.
Generalnie rokowanie jest dobre.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty