Uzależnienie od masturbacji u 40-latka

Witam! Rozpaczliwie szukam pomocy w swoim nałogu jakim jest nadmierna masturbacja. Mam 40 lat a czuje się jak 70 latek. Chciałbym spróbować podjąć leczenia w tej materii.

Uzależnienie od masturbacji jest chorobą która można skutecznie leczyć przy pomocy farmakoterapii i/lub psychoterapii. Aktualny wykaz lekarzy seksuologów przyjmujących bezpłatnie w każdej miejscowości w Polsce, znajdzie Pan na stronie internetowej NFZ. Jest też sporo prywatnych gabinetów seksuologicznych, lekarskich i psychologicznych.Proces leczenia przy utrwalonym uzależnieniu jest niestety żmudny i raczej długotrwały ale może przynieść znaczną ulgę i zdecydowaną poprawę jakości życia. Im szybciej się Pan za leczenie zabierze tym lepiej. Zachęcam!