W jaki sposób dbać o włosy, by były zdrowsze i gęstsze?

Mam 14 lat, kiedys prostowalam wlosy,juz nie, są one zniszczone, sztywne,suche, rozdwojone koncowki, wlosow jest malo..co zrobi by jakos te wlosy staly sie zdrowsze i rosly gęstsze? obciecie odpada, wlosy sa do ramion. moze jakies witaminy?
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wzrost włosów wspomagają szczególnie witaminy z grupy B. Możesz wspomóc się jednym z dostępnych w aptekach supelmentów diety, które zawierają dodatkowo sole mineralne i skrzyp polny. Przede wszystkim powinnaś jednak stosować zdrową zbilansowaną dietę, bogatą w dużą ilość świeżych warzyw i owoców. Proszę nie zapominać również o odżywkach szamponach i maskach głęboko nawilżających włosy - odpowiednio dobrane kosmetyki powinny pomóc w regeneracji włosów.