W jaki sposób dostać się na oddział dzienny psychiatrii w szpitalu w Łodzi?

Witam cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową. Mieszkam w Tomaszowie Maz., gdzie dostęp do zajęć psychoterapeutycznych jest znacznie ograniczony. Z chorobą kompletnie sobie nie radzę. Dowiedziałem się, że w Łodzi jest ZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego. Chciałem się zapytać w jaki sposób mogę się dostać na oddział dzienny psychiatrii, a tym samym na psychoterapię. Czy potrzebuję odpowiednie skierowanie od lekarza prowadzącego? Proszę o pomoc. Pzdr

Dzień Dobry,
poniżej nr telefonu do NFZ - gdzie zasięgnie Pan wszelkich aktualnych informacji w godz. 9.00 - 16.00
tel. 42 194 88 - dla ubezpieczonych spoza Łodzi
odział łódzki Pozdrawiam, D.Paprocka