W jaki sposób karmić dziecko, aby troszkę schudło, a było najedzone?

Witam, synek ma rok i dość dużą wagę: 12,2kg. Bardzo proszę o poradę dotyczącą żywienia: godz. 5 - mleko z piersi godz. 10 - 190g owoców lub 125g owoców i pół kromki chleba godz. 13 - jogurt/kefir/budyń/mleko/twarożek godz. 16:30 obiad (warzywa z mięsem,ryż/makaron) godz. 19:45 220 ml kaszki godz. 21 - mleko z piersi W jaki sposób karmić dziecko aby troszkę schudło, a było najedzone? Synek ma nieskończony apetyt. Podjada chrupki kukurydziane i chleb (niewiele) - w czasie naszych posiłków.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.