Czym karmić 8-miesięczne niemowlę?

Czy mogę podać 8-miesięcznemu niemowlakowi biszkopty, chrupki kukurydziane, skórkę od chleba, surowe owoce np. banan? Syn do 6mca karmiony był tylko piersią. W tym momencie je nadal mleko z piersi, porcję kaszki mlecznej (glutenowej lub bez-) ok 100 ml, pół żółtka co drugi dzień, pół słoiczka (ok 100g) mięsno-warzywnego i podobną ilość deserku owocowego. Na razie nie zaobserwowałam żadnych reakcji alergicznych.

Piotr Pilarski

Moze Pani podawac wymienione produkty. Skórkę chleba. w takim wieku odradzam gdyz dziecko moze sobie nie poradzić z gryzieniem.

Pozdrawiam.