W jaki sposób podjąć leczenie przy wodzie w płucach?

Witam Pacjent po 60, lezy w szpitalu od dwoch miesiecy z wodą w plucach. Była ona sciagana przez ostatnie dwa miesiace bez przerwy, w zeszlym tygodniu (czyli prawie po 2 miesiacach) DOPIERO zlecono zrobienie Biopsji? Przyszly wyniki okazalo sie ze pacjent jest chory na raka. Czy nie jest to przypadkiem za za pozno od wylądowania w szpitalu i zrobienie biospji?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być tak iż podejrzenie zostało dopiero teraz wysunięte gdy inne podejrzenia się nie sprawdzały . Proszę udac się do lekarza prowadzącego