W jaki sposób szybko schudnąć?

Mam 12 lat i 160 cm wzrostu. Potrafię przez 1 godz. wypić całą butelkę wody (2 litry). Jem 4 posiłki dziennie i ważę 48-49 kg. Chciałabym schudnąć, bo wyglądam grubo. Co zrobić?
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 19,1 i znajduje się w przedziale między 50 a 75 centylem co oznacza, że Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli nie chcesz zaburzyć swojego wzrostu i rozwoju, to unikaj stosowania diet i odżywiaj się zdrowo:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

To normalne, że w tym wieku patrzysz krytycznie na swoje ciało, które pod wpływem działania hormonów zmienia się. Porozmawiaj o tym z rodzicami, nauczycielem w szkole lub kimś zaufanym, kto pomoże spojrzeć Ci obiektywnie na siebie.

Pozdrawiam