W jaki sposób wyrobić sobie kondycję i siłę do gry w piłkę nożną?

W jaki sposób wyrobić sobie kondycję i siłę do gry w piłkę nożną? niestety ważę 95 kg przy wzroście 182 cm i nie mam siły i kondycji, aby nadążyć w grze, co powinienem robić? dziękuje

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Zrzucić zbędny balast i trenowac:)

Pozdrawiam,
dbamodiete.pl

Witam,
proponuję regularne bieganie i ćwiczenia na siłowni. Przed rozpoczęciem cyklu treningowego radzę wczytać się w literaturę dotyczącą rodzajów treningu.

Pozdrawiam