Waga w miejscu podczas odchudzania

Szanowni Państwo, W połowie sierpnia 2014 z wagą 68,3 kg postanowiłam schudnąć. Przy wzroście 170 chciałabym ważyć 61 kg. Ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu po 50 minut 0 interwały , piję dużo wody, zmienilam odzywianie na 5 posiłkow dziennie i oczywiście efekty w obwodach są widoczne i kilka par za dużych spodni w szafie również, ale ważę 64,0 kg i od 2 tygodni nic. Na treningach słaniam się po podłodze, nawet nei patrzę w stronę slodyczy a waga stoi, a już tak niewiele brakuje... Dorota

Witam serdecznie,
Niewątpliwym plusem jest fakt, że dba Pani o aktywność fizyczną. Jednak oprócz niej istotnym elementem jest zbilansowana, pełnowartościowa dieta, dostosowana indywidualnie do Pani trybu życia.
Oprócz pomiarów masy ciała zachęcam do wykonania analizy składu ciała. Możliwe, że Pani masa ciała jest bez zmian ale np. spadła zawartość tkanki tłuszczowej i wzrosła zawartość tkanki mięśniowej w Pani organizmie.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska