Dlaczego nie mogę zrzucić kilogramów?

Witam mam na imię Jacek 21lat Mam około 115 kg 196 cm chodzę na siłownię 3-4 w tyg na razie więcej nie mogę gdyż miałem skręcone kolano . Ogólnie jestem aktywny biegam 3 razy w tyg po 5 km a w weekend staram się przebiec w sobotę 10 km . Staram się jeść dużo węgli i białka ostatni posiłek około 20 4-5 posiłków dziennie . i dochodzę do wagi 110 kg . Póżniej jakby organizm się blokował i nie mogę zejść w duł z wagą . Co mam zrobić ?

Witam serdecznie,

Niewątpliwym plusem jest fakt, że dba Pan o aktywność fizyczną. Jednak oprócz niej istotnym elementem jest zbilansowana, pełnowartościowa dieta, dostosowana indywidualnie do Pani trybu życia.
Oprócz pomiarów masy ciała zachęcam do wykonania analizy składu ciała. Możliwe, że Pan masa ciała jest bez zmian ale np. spadła zawartość tkanki tłuszczowej i wzrosła zawartość tkanki mięśniowej w Pan organizmie.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska