Jak mogę zrzucić zbędne kilogramy?

Mam 15 lat, 161 cm wzrostu i 59 kg wagi. Bardzo chciałabym ważyć około 51 kg. Od miesiąca jestem na diecie 1200 kcal, nie jem słodyczy od miesiąca. Przykładowy jadłospis: śniadanie: kromka "razowca" z np. bieluchem i pomidorem zielona herbata II śniadanie: jogurt activia albo kromka z szynką, musztardą; obiad: to co mama ugotuje. podwieczorek: musli (bez mleka); kolacja: sałatka z : jajka, sałaty, pomidora, rzodkiewki, ogórka, szynki, octu zielona herbata. Jem co 3 godziny. Ostatni posiłek zjadam przed 18. Ćwiczę 4 razy w tygodniu na WF-ie. W ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Od paru tygodni moja waga stoi w miejscu (chyba 3 tygodnie) Chciałabym ważyć przynajmniej 53 kg 23 lipca. Bardzo proszę o porady jak uzyskać tą wagę!!
15 LAT ponad rok temu

Witam,
Twoja masa ciała nie ulega zmniejszeniu, ponieważ organizm otrzymuje zbyt małą ilość energii do prawidłowego funkcjonowania. W związku z tym jest nastawiony na magazynowanie energii, a Ty nie chudniesz. Jest to proces przejściowy. Mimo to powinnaś spożywać więcej kalorii, około 1800 kcal dziennie. Jesteś w wieku dojrzewania i potrzebujesz wystarczającej ilości energii i składników odżywczych do właściwego rozwoju i wzrostu. Nie powinnaś się odchudzać, ale zacząć stosować się do zdrowych nawyków żywieniowych.
Zwiększ podaż energii i pamiętaj, że ostatni posiłek powinnaś jeść na 3 godziny przed snem, a nie przed 18. Zajrzyj do artykułu poświeconego zdrowemu odżywianiu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia Pamiętaj też o regularnej aktywności fizycznej. Pomocne ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam.