Jak mogę skutecznie zrzucić zbędne kilogramy?

Chce schudnąć 5 kg. Mam 18lat, 160 cm wzrostu. Ważę 58/59 zależy od dnia:) Ile powinnam jeść kcal oraz w tym ile powinno być białka, tłuszczy i węglowodanów i ckuru dziennie.Do liczenia kalorii używam aplikacji Fitatu. Od wtorku jem około 1400 kcal i pokazuje mi ze do lutego schudnę te 5 kg. Ale nie wiem czy to nie za mało kcal i nie za długi czas chudniecia? Ponieważ niekotrzy nawet w miesiac chudną ok. 3-4 kg a nie w 3 miesiące jak mi wyliczyła aplikacja. Też zapomniałam wspomnieć , że nie ćwiczę ponieważ nie mam za bardzo na to czasu. W tygodniu zrobię 10k kroków ale raczej nie ćwicze. Mam platforme wibracyjną ale mam pytanke czy ona cos wogóle daje? Można troche schudnąć przez nią. Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry

w celu redukcji wagi niezbędna jest indywidualna dieta. Kalorie to nie wszystko. Jadłospis powinien być odpowiednio zbilansowany i urozmaicony. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam diety online.Podaje kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl