Wesz podskórna zagnieżdżona w głowie

Czy istnieje coś takiego jak wesz podskórna, która może się zagnieździć np. na głowie w guzku (guzek wygląda jak kaszak) i w momencie naruszenia guzka wszy wydostają się na zewnątrz? Jeśli to nie wszy to co to może być?

Nie ma wszy podskórnych, to zabobon. Rzeczy są tym, na co wyglądają. Guzek wyglądający jak kaszak może być... kaszakiem. Proszę iść do lekarza, to najprostsze rozwiązanie.