Widzenie w czasie zasypiania

Witam. Mam 23 lata i od okolo 4 miesiecy mam problem. Prawie kazdej nocy gdy zasypiam mam wrazenie jakby ktos mnie dotykal widze jego czesci ciala przewaznie jest to reka na moim ciele. Zadnych odglosow nie slysze kompletnie nic, za kazdym razem jest tak jakby ktos zmuszal mnie do zobaczenia jego twarzy, probuje krzyczec ruszyc sie zeby sie wybudzic ale nie moge paralizuje mnie. Wkoncu jak mi sie uda wybudzic otwieram oczy i lapie gleboki wdech i co noc tak samo to wyglada. c.d mojego problemu. Kladzac sie spac wiem ze to sie powtorzy. Faktycznie jest to sen bo zasypiam ale czuje to tak jakby dzialo sie naprawde. Na początku zdazal sie to raz w tygodniu ale od jakis 2 miesiecy tak jest co noc zadko wystepuje co drugi czy trzeci dzien. Coraz trudniej jest mi sie wybudzic. Boje sie zasnac bo wiem ze to znowu sie powtorzy. Dodam ze dzieje sie to tylko nocą gdy w dzien zrobie sobie drzemke to tak sie nie dzieje. Prosze o pomoc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza