Wiek a zarost na twarzy

Witam, Chciałbym dowiedzieć się do jakiego wieku rozwija się zarost na twarzy , wiem , że to indywidualnie w pewnym stopniu zachodzi, natomiast mam 22 lata , wciąż wychodzą nowe włosy, ale chciałbym dowiedzieć się jak to ogólnie wygląda. Dziękuję z góry za wypowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak Pan napisał to sprawa bardzo indywidualna, wraz z wiekiem zarost będzie coraz "mocniejszy" tj. gęstszy i włosy będą jakby twardsze. Ewentualnie może udać się Pan do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.