Wirusowe plamy na łydkach

Witam, od dawna mam czerwone plamki na łydkach.Myślałam, że to podrażnienia po goleniu ale nie znikały. Nie depiluje nóg.W końcu poszłam do dermatologa,stwierdził,że to wirus i przepisał advantan.Plamki szybko zniknęły ale zaraz pojawiły się znowu.Udałam się do kolejnego i usłyszałam , że to niewydolność żylna. Dostałam tabletki,ciągle ich używam i maść ale plamy nadal są i ani trochę nie błędną. Nie swędzi .Jest milion czerwonych małych plamek i czerwone podłużne płaty.Co mogę z tym zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podłoże wirusowe wydaje się być bardziej prawdopodobne. Proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.