Wolny fragment kostny w okolicy wyrostka rylcowatego

Witam. Mam pytanie dotyczące mojego nadgarstka. W 2006r doznałam złamania ręki, 2008r przeszłam zabieg usunięcia wolnego fragmentu z przedramienia lewego(wolny fragment kostny w okolicy wyrostka rylcowatego), do tej pory miewam poważne bóle jednak ze zdjęć rtg nic nowego nie wynika a z usg-zmiany w chrząstce trójkątnej o charakterze zwyrodnieniowym oraz płyn w pochewkach ścięgien zginaczy. Rehabilitacje również nie pomagają. Co by Pan proponował po przeczytaniu dosyć ogólnego opisu? Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie dokładniejszych badań obrazowych, tj. MRI lub CT.