Wolny fragment kostny w okolicy wyrostka rylcowatego
Witam. Mam pytanie dotyczące mojego nadgarstka. W 2006r doznałam złamania ręki, 2008r przeszłam zabieg usunięcia wolnego fragmentu z przedramienia lewego(wolny fragment kostny w okolicy wyrostka rylcowatego), do tej pory miewam poważne bóle jednak ze zdjęć rtg nic nowego nie wynika a z usg-zmiany w chrząstce trójkątnej o charakterze zwyrodnieniowym oraz płyn w pochewkach ścięgien zginaczy. Rehabilitacje również nie pomagają. Co by Pan proponował po przeczytaniu dosyć ogólnego opisu? Pozdrawiam.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję wykonanie dokładniejszych badań obrazowych, tj. MRI lub CT.