Wpuklenie w części kostnej

WITAM SERDECZNIE MAM PYTANIE DO PANA JESTEM PO 4 OPERACJACH NOSA 1 OPERACJA CAŁKOWITE ZNIEKSZTAŁACENIE NOSA NA LEWA STRONE 2 OPERACJA LEKKA POPRAWA CZUBEK NOSA W NORMIE WYPUKLENIE W CZESCI KOSTNEJ LEWA STRONA NADAL 3 OPERACJA USUNIECIE KOSTKI W CZESCI KOSTNEJ NOSA 4 POZBYCIE SIE WYPUKLENIA W CZESCI KOSTNEJ ŁAMANIE NOSA WYPUKLENIE NADAL JEST NAWET PO ZŁAMAMNIE MAM PYTANIE CZY MOGA MI TO ZŁAMAĆ W SZPITALU I ZROBIC ZDJECIE RTG DLACZEGO TAK JEST WYPUKLONE

Witam raz jeszcze - zapewne disclik ;) Jak powiedziałem należy poszukać najbliższego ośrodka chirurgii plastycznej lub dalszego - przykładowo Polanica Zdrój.