Wrażliwość na pogodę

Witam. Moim problemem jest wrażliwość na pogodę zwana meteopatią. Czuje się dobrze gdy pogoda jest słoneczna i ciśnienie jest wysokie ale zanim jeszcze zachmurzy się to nagle zaczynam odczuwać znużenie, rozdrażnienie lub niepokój. Tracę siłę i energię, mam problemy z koncentracją. Nie pomagają mi wówczas żadne środki pobudzające typu kawa, herbata. Stosowałem m.in. tabletki z żeń-szenia ale też nie wiele mi dały. Czy istnieje jakaś metoda zapobiegania lub leczenia tej przykrej dolegliwości?

Magdalena StusiĹska

Niestety- poza spożywaniem odpowiedniej ilości płynów lub pobudzeniem np. za pomocą wysiłku fizycznego raczej nie ma innych środków.