Wrzodziejące zapalenie jelita grubego u 14-letniej osoby

jesli stwierdzono u corki 14 lat zespół wrzodziejacego zapalenia jelita grubego jak długo moze trwac podleczenie aby mogła wyjsc ze szpitala ,czy juz cały czas musi lezec w szpitalu.,jak długo czekac na poprawe przecież dostaje leki

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od rekcji organizmu na zastosowane leczenie a także rozległości procesu zapalnego. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.