Wybuchowość u kobiety z nerwicą i depresją

witam mam pytanie osoba dorosła kobieta 59 lat miała depresję po 2 latach choroba zmieniła się o neriwicę kobieta jest bardzo wybuchowa kłoci się z każdym co robić ??

Witam,

domyślam się, że kobieta, o której Pani pisze jest pod opieką psychiatry, ale zachęcam także do konsultacji z psychologiem. Psychoterapia połączona z farmakologią daje dużo lepsze rezultaty niż samo tylko stosowanie leków, które wpłyną na nastrój, ale nie rozwiążą wielu problemów związanych z pojawieniem się problemu.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel