Wycięcie ropnia okołoodbytniczego pod narkozą

Witam mialem ropien okoloodbytniczy lekarze chcieli wyciac go pod narkoza ale balem sie i sam go lecze tzn smarowalem mascia ichtialowa i pekl wylecialo pol szklanki ropy i rano to samo przez caly dzien saczyla sie krew z ropa co pol godziny wymienialem gazik na nowy bo byl caly nasiakn teraz wwyjmuje. letko zabrudzony ropa sie niesaczy sama krew bol przeszedl calkowicie co teraz stosowac w aptece dostalem masc o nazwie maxibiotic przyjmuje lek diuverMoczopedny rana jest gleboka dosc czy to dobra maac cz

Witam , NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET POZA LECZENIEM MIEJSCOWYM PRZEZ CHIRURGA!!! NIE PODEJMUJĘ SIĘ ODPOWIEDZI , GDYŻ JESTEM NA TO ZA POWAŻNY!!!!!!!!! z.żurawski