Wycięcie znalezionego gruczolakoraka

Mama ma niezdiagnozowany nowotwór gruczolakoraka ,znaleziono tylko jeden powiększony węzeł chłonny i wycięto.Badanie PET,TOMOGRAFIA nie wykazało nic prócz zniszczonego kręgosłupa.Silna osteoporoza.Onkolog prowadzący uważa ,że nie jest to osteoporoza a rak którego źródła znaleźć nie można 8 m-cy szukamy>teraz chemia za chemią a mama już dojeżdza na nią na leżąco. Mama ma 3 przepukliny.Lekarz nie chce jej wysłać na operację.Jest ciężko Co robić?

Rozumiem , że Mama jest pod opieka specjalistów! Nie rozumiem o jakie przepukliny chodzi? Czy sa one niebezpieczne dla zycia bardziej niż ich operacja!!! Proszę omówić ten temat z lekarzem prowadzącym! zż