Wyciek ropny po zaszyciu

Wiam ! Moj moz zaszyl sie 2 miesiace zanim szwy zostaly zdjete wszystko bylo dobrze a przynajmniej tak wygladalo teraz rana sie nie goi i jest z nie wyciek ropny lekarz przepisal antybiotyki maz konczy drugie opkowanie ale poprawy nie widac nie wiemy co dalej robic nie chcielibysmy stracic wszywki mieszkamy zagranica i tu nie bardzo ma nam kto pomoz poniewaz tu nie stosuje sie takich metod .Prosze o odpowiedz. Dziekuje .

powinien zając się tym lekarz. Organizm odrzuca truciznę. Nie wiadomo co ktoś wszył. W Polsce legalnie nie ma czegoś takiego.
Zachęcam gorąco do poważnego podejścia do problemu uzależnienia. Wszywek się nie stosuje bo\;
1. nic nie dają, poza krótkim okresem niepicia
2. są bardzo! szkodliwe dla zdrowia, szczególnie mózgu!
Zachęcam więc do podjęcia psychoterapii zanim źle się skończy.

Mgr Marek Lisowski

Witam
proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza, jeśli przyjmowanie kolejnej serii antybiotyku jest nieskuteczne może okazać się że należy usunąć "wszywkę"
proponuję zgłosić się do Psychiatry lub/i Psychologa ( może tam gdzie obecnie mieszkacie są Poradnie z polskim lekarzem i psychologiem)
Pozdrawiam