Wycięty woreczek żółciowy z powody kaminicy

Witam 1,5 roku miałam wycięty woreczek żółciowy z powody kaminicy wycięto mi 3 centymetry drug żółciowych z tego powodu doszło do zapalenia otrzewnej i czekały mnie kolejne operację naprawcze a było ich 4 teraz kolejna mnie czeka z powodu nacieki zapalne w bliznie w czerwcu tego roku była z tego samego powodu operowana muj organizm nie ma sił walczyć na dodatek szpital zaraził mnie bakteria szpitalną pałeczka ropy błękitnej czy kiedyś ten koszmar się skończy co mam dalej robić .

Pani sytuacja jes skomplikowana, doradzałbym konsultacje u prof. Marka Krawczyka w Warszawie, ktòry ma najwièksze doświadczenie w leczeniu uszkodzeń przewodòw żòłciowych.

Myślę,że w Poznaniu jest Pani pod dobrą opieką medyczną! Mogę zaproponować jedynie pobranie wymazu z rany,wykonanie posiewu i antybiogramu , a następnie leczenie celowanym antybiotykiem i codzienne ,profesjonalne opatrunki u chirurga! zż